SSS

Sıkça Sorulan Sorular.

Sorular:

Services1

Eşya Sigortası:

Eşya taşıma sözleşmesi yapılırken, eşyalarınınzın tahmini bedeli üzerinden yapılan, Sigorta Poliçesine Eşya Sigortası denir. Bu poliçe ile eşyalarınızn tamamı garanti altına alınır. Yani; Eşyalarınızın kırılma, yıpranma veya kaybolması sizi etkilemez. Bu durumlar meydana gelirse eşyalarınız Sigorta Şirketi tarafından tazmin edilir. Böylece bir kayıp yaşamazsınız.

ANADOLU SİGORTA ve GÜNEŞ SİGORTA ile anlaşmalı olarak çalışan Eryaman Evdeneve Nakliyat, tercih ettiğiniz Sigorta Şirketiyle, Eşya Sigortasını yapmaktadır.

Services2

K1 - K3 Belgesi:

K1: Şehiriçi Eşya Taşımacılık Yetki belgesi, K3: Şehirlerarası Eşya Taşımacılık Yetki belgesidir. 4925 Sayılı Karayolları Trafik Kanunu gereği; Şehiriçi ve Şehirlerarası eşya taşımacılık hizmeti veren Firmaların almaları gereken belgelerdir. Bu belgeler olmadan eşya taşımacılık hizmeti vermek mümkün değildir.

Services1

Asansörlü Taşımacılık:

Yüksek katlı binalarda, yük asansörü olmayan binalarda ve dar merdivenli binalarda tercih edilen bir merdivenden raylı eşya taşıma araçıdır. Evin balkonu veya penceresine kadar yükseltilen eşyalar ev içine güvenli bir şekilde alınır. Hizmetlerimiz sayfasından ve galeri sayfasından hizmet içeriği ve resimlerini görebilirsiniz.

Taşımacılık:

TAŞIMACILIK; ÖZEN VE GÜVEN İSTEYEN BİR İŞTİR !!!

TECRÜBESİ, ALTYAPISI, ARAÇLARI VE YETKİN PERSONELİYLE ERYAMAN EVDENEVE EŞYA TAŞIMACILIK(GÜLÜM NAKLİYAT) İYİ BİR TERCİHTİR.

Hizmetlerimiz sayfasına git >>>

BU WEB SİTESİ EN İYİ " Mozilla Firefox " BROWSERDA GÖRÜNTÜLENİR.