Hakkımızda

Eryaman evdeneve, şehirden şehire eşya taşımacılık; Gülüm Nakliyat hakkında.

Biz kimiz?

Eryaman evdeneve, şehirden şehire eşya taşımacılık(Gülüm Nakliyat - Taşımacılık) 1998 yılında Muzaffer Güçlü tarafından, Ankara'da eşya ve yük taşımacılığı sektöründe faaliyet göstermek amacıyla, kurulmuştur. Kısa sürede Ankara ve çevre illerde faaliyetlerini artıran Gülüm Nakliyat; Ankara'nın tanınan ve biline Firmalarından birisi olmuştur.

Eryaman evdeneve, şehirden şehire eşya taşımacılık(Gülüm Nakliyat - Taşımacılık) kapalı kasa araç filosuyla, Asansörlü, sigortalı ve ambalajlı taşımacılık hizmetleriyle faaliyetlerini, artırarak, sürdürmektedir.

Eryaman evdeneve, şehirden şehire eşya taşımacılık(Gülüm Nakliyat - Taşımacılık); Anadolu ve Güneş Sigortayla anlaşmalı olup, Eşya Poliçelerinizi, tercih ettiğiniz Sigorta Şirketiyle yapmaktadır

Evdeneve ve Şehirden şehire taşımacılık hizmetlerinin yanında şehirden şehire yük taşımacılık hizmetlerini de vermektedir. Bütün hizmetlerimizi yerine getirirken kanun ve yönetmelik şartları ile sözleşme taahhütlerimize uygun hizmet veriyoruz. Binlerce resmi kurum, özel kuruluş, fabrika ve şirket referansı olan Firmamız; Yeni ve bakımlı araçlarıyla, yetkin personeliyle, günden güne, hizmet kalitesini artırmaktadır.

Firmamız K1; Şehiriçi Eşya Taşımacılık Yetki Belgesi ve K3; Şehirlerarası Eşya Taşımacılık Yetki Belgesi sahibidir.

team1

Kadromuz:

team1

Muzaffer Güçlü Firma Sorumlusu

...

team2

Muzaffer Güçlü Firma Sorumlusu

...

team3

Muzaffer Güçlü Firma Sorumlusu

...

team4

Muzaffer Güçlü Firma Sorumlusu

...

Hizmetlerimiz sayfasına git >>>

BU WEB SİTESİ EN İYİ " Mozilla Firefox " BROWSERDA GÖRÜNTÜLENİR.